Koka žogu posmi ar noapaļotiem galiem apstrādāti ar vakuuma spiediena impregnēšanas metodi. Esam vienīgie Latvijā, kas dod 20 gadu garantiju pret pūšanu.

augstums-1305 mm, garums-2810 mm, latiņu biezums -20mm, platums-70mm, Žoga posmi domāti žogam ar pasētām, kopējais žoga augstums-1,60 m virs zemes, Perfekta kvalitāte par ļoti izdevīgām cenām. Posmu ar noapaļotiem galiem cena: 55,00 EUR +PVN

 

 

 

Koka žogu posmi ir apstrādāti ar vakuuma impregnēšanas metodi un tonēti brūnā krāsā. Vakuuma spiediena impregnēšana, tā ir metode ar kuru speciālā kamerā no koksnes tiek izsūkts viss gaiss un zem ļoti augsta spiediena līdz pat koksnes centram tiek piepildīts ar koksnes aizsargājošo ķīmiju. Lūgums nejaukt vakuuma spiediena impregnēšanas metodi ar parasto mērcēšanas metodi! Mērcēšanas metode nenodrošina koksnes aizsardzību āra apstākļos. Ar vakuuma spiediena metodi Latvijā tiek apstrādāti elektrības stabi. Respektīvi, Jūs varat izsecināt, cik ilgi kalpos Jūsu žogs, jo pat elektrības stabi Latvijā ierakti zemē kalpo vismaz 30 gadus!